O nas

Wiele osób pyta jak powstała stajnia GoldenHorse. Odpowiedź jest prosta, była to całkowicie spontaniczna decyzja, która popchnęła nas w największą przygodę życia.

Będąc na wycieczce w okolicach Krakowa pierwszy raz wsiedliśmy na konie. Zafascynowani i obolali całą drogę powrotną do domu rozmawialiśmy o przerobieniu gospodarstwa rodziców na stadninę. Zrobiliśmy bardzo krótki rekonesans i tydzień później powiększyliśmy naszą rodzinę o dwa konie Cytrona i Waltera. Zawsze lubiliśmy zwierzęta ale naszą największą pasją jest pasja tworzenia.

Pensjonat dla koni pod Warszawą

Od 15 lat rozbudowujemy nasz ośrodek starając się zapewnić jak najlepsze warunki dla koni, jak i dla ich właścicieli. Z dużym powodzeniem zaangażowaliśmy się w organizację zawodów jeździeckich tworząc znany i lubiany cykl zawodów ujeżdżeniowych „GoldenHorse Dressage Cup”.

Kolejnym ważnym etapem była organizacja zawodów jeździeckich, które odbywają się od 2010 roku cyklicznie w sezonie letnim. Klub jeździecki GoldenHorse pozyskuje ciągle zdolnych, młodych zawodników reprezentujących nasze barwy na zawodach w całym kraju. Nasza córka Julia zdobywa medale na imprezach najwyższej rangi krajowej.

Kiedyś ktoś powiedział, że

„wszystkie drogi prowadzą na Koryta do stajni GoldenHorse, tu brygada spotyka się znakomita, każdy miło spędza czas…”

Wielu z Was już u nas było pozostałych serdecznie zapraszamy.

Marcin i Patrycja Kaczorowscy